Realizace vrat a límců pro výdejní a skladové prostory distribuční firmy DPD v Dolních Ředicích

S hrdostí představujeme úspěšně dokončený projekt, kterým je nové překladiště společnosti DPD v Dolních Ředicích.

Tato moderní a strategicky umístěná stavba nyní zajišťuje plynulý tok logistiky a distribuce po celém regionu. Naše firma Jap-Jacina je s hrdostí součástí této významné realizace, kde jsme přispěli k efektivitě a bezpečnosti depa instalací široké škály kvalitních prvků.

Jako klíčový partner jsme měli tu čest nainstalovat 122 sekčních vrat určených pro dodávky, což zajišťuje pohodlný a rychlý přístup k výdejovým a skladovacím prostorům. Zároveň jsme nasadili 25 speciálních sekčních vrat pro kamiony, která umožňují bezproblémový pohyb větších nákladních vozidel. Každý z těchto prvků byl pečlivě navržen a instalován s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a dlouhodobou životnost.

Součástí naší práce bylo také namontování 25 polštářových límců, které přispívají k optimální izolaci a udržení stabilní teploty uvnitř depa. Tím zajišťujeme, že skladované zboží vždy zůstane v ideálním stavu bez ohledu na vnější vlivy.

Kromě toho jsme se podíleli na instalaci 2 překládacích můstků, které umožňují efektivní přesun zásilek mezi různými úrovněmi depa. Tyto můstky zajišťují plynulý tok materiálů a minimalizují čas zpracování a přesunu.

Aby byla zajištěna maximální bezpečnost a ochrana proti požáru, přispěli jsme také k instalaci 1 textilního protipožárního uzávěru s označením odolnosti EI. Tento vyspělý systém je navržen tak, aby v případě požáru efektivně oddělil ohnisko a minimalizoval škody.

Celý náš tým se s nadšením zapojil do tohoto projektu, a věříme, že naše práce přispěla k zajištění optimálního provozu a bezpečnosti překladového depa DPD v Dolních Ředicích. Jsme hrdí na naši spolupráci a naši schopnost přinést inovativní a spolehlivá řešení do logistického odvětví.

No items found.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra