Mobilní zábrana INOVA AL

Realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Mobilní hradidlový systém pro ochranu vjezdů, vchodů, oken nebo průjezdů před proniknutím vody z povodní nebo přívalových dešťů. Vaše efektivní individuální ochrana majetku. Voda v domě, není pro mě...

Popis produktu

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Umístění i velikost zábrany se vždy řeší jednotlivě, podle potřeb zákazníka. I na první pohled složité prostupy, lze tímto systémem vyřešit.

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Tento systém nevyžaduje stavebně náročnou spodní stavbu. Základem montáže je pouze instalace pevných prvků - bočního vedení na stranách chráněného otvoru. Mezi ně se v případě potřeby vkládají mobilní prvky – hradidla, která se stlačují přítlaky.

Z pravidla je otvor během několika málo minut chráněn před hrozící vodou.

CERTIFIKACE

Protipovodňová mobilní zábrana INOVA Al byla testována a následně certifikována na odolnost vůči průsaku vody a mechanickou odolnost.

Parametry produktu

Boční vedení

Boční vedení je tvořeno speciálním hliníkovým U-profilem s vertikálně vloženým těsněním z EPDM pryže. Jedná se o trvale zabudovaný prvek na stranách chráněného otvoru. Existuje několik variant umístění. V době, kdy je systém demontovaný, na drážky bočního vedení přikládáme speciální kryty, které tento díl chrání, ale také vylepší celkový vzhled otvoru.

Hradidlo

Základem zábrany jsou profilovaná hliníková hradidla, která mají výborné mechanické vlastnosti při nízké hmotnosti. Vsouvají se mezi jednotlivé sloupky nebo boční vedení. Jako první se instaluje vždy speciální spodní hradidlo, které má navíc prahové mikroporézní těsnění, schopné vyrovnat i větší nerovnosti do 15 mm. Délka hradidla se volí podle požadovaného zatížení a snadné manipulace (cca 1 – 4 m).

Sloupek

Hliníkové sloupky se používají v případě ochrany větších otvoru. Pomáhají s rovnoměrným rozdělením hydrostatického tlaku působícího především na spodní hradidla. Při montáži bočního vedení je nutné zabudovat do podlahy kotvící patku, nebo nerezová závitová pouzdra se zaslepovacím šroubem, na která se následně uchycuje mobilní prvek – sloupek, který je dotlačovaný k podlaze přes těsnící profil.

Přítlaky

Aby bylo dosaženo maximální těsnosti hrazení, vsunutá hradidla se stlačují přítlaky, které se instalují zasunutím do drážky sloupku nebo bočního vedení a následným utažením. Existuje několik typů přítlaků pro sloupky i boční vedení, včetně uzamykatelné verze, zabraňující nechtěné demontáži.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra