Průmyslová technika

Efektivní průmyslová technika pomáhá usnadnit nakládku a vykládku materiálu a zboží. Zabezpečuje provoz v místě nakládkového doku, zlepšuje pracovní prostředí a pomáhá řídit provoz na náročných průmyslových pracovištích.

Bezpečnostní prvky jsou nedílnou součástí skladů, překladišť a vykládkových míst. S jejich pomocí se tyto místa stanou bezpečnější a Vám tak nebudou muset přidělávat vrásky myšlenky na možné nehody.

Navaděče kol

Vysoce praktický doplněk pro místa nakládky a vykládky nákladních vozů, který zajistí jeho bezpečné nasměrování přesně na střed nakládací rampy či vratového otvoru haly.

Blokovací zařízení pro vozidla | GWL 2300

Jednoduché a velice účinné zařízení, které preventivně zabraňuje předčasnému pohybu vozu či přívěsu v prostoru nakládky. Zařízení je variabilní a nabízí možnost řešení pro různé typy návěsů.

Podpěra návěsu

Stojan pro návěsy poskytuje bezpečnou podporu a zabraňuje nebezpečným nehodám při manipulaci s nákladem. Jeho správné umístění pod upevněný návěs v nakládacím doku brání překlopení návěsu či nehodě při případném kolapsu podvozku.

Bezpečnostní zábrany | Dok-Guardian

Zábrany Dok Guardian brání průjezdu vraty a zároveň díky reflexním prvkům a jasným barvám slouží jako bezpečnostní výstraha. Díky speciální konstrukci a praktickým materiálům se snadno upevňuje i otevírá.

Doková světla

Doková světla pomáhají dobře osvětlit prostor nákladního doku a zároveň efektivně hospodařit s energií. Mohou být vybavena pohybovým čidlem a ručním ovládáním intenzity světla. Mají praktickou konstrukci s flexibilním krkem, která umožňuje účinné osvětlení žádaných míst.

Zámek vrat | Door Deputy

Těžká průmyslová vrata mohou být zdrojem nepříjemných nehod. Zámek vrat Door Deputy zajišťuje křídlo vrat v požadované poloze a brání jejich nechtěnému posunutí či zavření. Instalace zámku je možná na levou i pravou stranu vrat.

Senzory

Výkonné senzory aktivují včas potřebná zařízení, jako jsou světla, dveře či brány. Možnosti využití v průmyslu jsou velice široké. Zvyšují bezpečnost. Vynikají maximální spolehlivostí typickou pro japonské výrobky, ale jsou ekonomicky velice zajímavé.
Jednotlivé bezpečnostní prvky pro vnitřní prostory průmyslových budov zajišťují větší ochranu pracovníků před úrazy. Jsou tak ideálními preventivními opatřeními pro bezpečnost práce a provozu.

GateKeeper

Mezipatrové brány chrání pracovníky manipulující s materiálem či zbožím před střetem s vysokozdvižným vozíkem. Jsou výborným bezpečnostním opatřením do prostor, kde je potřeba využívat i vyšší úložné prostory.

Bezpečnostní zábrany | SpanGuard

Mobilní zábrana SpanGuard vyniká lehkostí a snadnou manipulací. Efektivně rozděluje pracovní prostory nebo pohybové koridory. Vymezuje místo pro pohyb pracovníku, ale může sloužit i jako efektivní zábrana proti pádu.

Ochranné ocelové konstrukce

Při manipulaci s vysokozdvižnými a paletovými vozíky často dochází ke kolizi se stavebními prvky skladů a průmyslových prostor. Ocelové konstrukce umí tato kolizní místa ochránit a zabránit jejich poškození.

Stropní ventilátor | Revolution HVLS

Výkonný stropní ventilátor o velkém rozsahu lopatek využívá pokročilou technologii. Zlepšuje pracovní prostředí, udržuje stálou teplotu i proudění vzduchu a zároveň pracuje vysoce efektivně. To přináší úsporu nákladů za energie.

Ventilátor CoolMan

Především v letních měsících vzniká v přívěsech nákladních vozů nepříjemné klima s vysokou teplotou. Nakládka a vykládka materiálu se pak stává nepříjemnou a někdy i zdravotně nebezpečnou situací. Ventilátor CoolMan zvyšuje pohodlí při práci, ale také výkonnost pracovníků.

Výstražný systém | Safe-T-Signal

V jednom pracovním prostoru se často potkává manipulační technika s lidmi. Vznikají tak nebezpečné kolizní situace, které mohou vést až k vážným úrazům. Výstražný systém umí detekovat pohyb z různých směrů a účinně řídit dopravu pomocí světelné výstrahy.

Světelné rohy | Corner-Vu

Bezpečné připojení přívěsu před vstupem pracovníků nakládky nebo vjezdem vysokozdvižného vozíku je zásadní. Světelné rohy ukazují, zda je přívěs na správném místě a patřičně upevněný. Barevné signály potvrdí pomocí zelené barvy správné upevnění přívěsu, nebo varují červenou barvou před nebezpečím.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.

Chcete být pravidelně informováni o novinkách produktů Rite-Hite?

Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra