FLOM

Realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Zábrana určena k usměrnění toku vody a odklonění přílivové vody při povodních a přívalových deštích. Nepotřebuje spodní stavbu, je lehce přenosná a stát může na různorodém terénu. Zábranu nabízíme ve dvou provedeních a to dle výšky vodního sloupce: 500 případně 1300.

Popis produktu

EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ

Cenově výhodnější řešení z mnoha důvodů - není nutné řešit spodní stavbu, investice je pouze jednorázová s opakovatelných použitím, bez nutnosti ekologické likvidace jako u pytlů z pískem, s nenáročným skladováním.

RYCHLÁ INSTALACE

Jednoduchá montáž i demontáž. Nízká hmotnost dílů usnadňuje manipulaci a sestavení. Zábranu je možno postavit na různém terénu.

OVĚŘENÁ KVALITA

Zábrana prověřena zátěžovými zkouškami proti nárazu přívalových vln i plovoucích předmětů. Certifikováno a odzkoušeno v laboratorních i reálných podmínkách.

DESKA

je vyrobena z pozinkovaného plechu nebo hliníkové slitiny (EN AW 5754) odolávající mořské vodě. Pro jednoduché a rychlé spojování jsou desky opatřeny spojovacími zámky FLOM.

FÓLIE

chrání před podemletím zábrany, na dolní části je zatížena řetězy a hlínou a na horní části je ke konstrukci přichycená zajišťovacími klipy.

PATKA

a stojná noha zajišťují stabilitu celé zábrany na různých površích a jsou přizpůsobivé terénu.

protipovodňová stěna z desek

Parametry produktu

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra