Kariéra v JaP-Jacina

1.
Chcete pracovat v ryze české společnosti s mnohaletou tradicí a perspektivou?
2.
Dáváte přednost atmosféře rodinné firmy před studeným korporátem?
3.
Nebaví vás stereotypní práce a rádi přicházíte s novými nápady?
Díky individuálnímu přístupu k jednotlivým zakázkám je práce ve firmě JaP-Jacina pestrá, různorodá a často vyžaduje invenci a kreativitu. Takových kolegů je u nás celá řada. Jsme firma s tradicí od roku 1994, s jasnou vizí a plány do budoucna. Nabízíme zajímavé ohodnocení, lidský přístup, ale třeba i na to, že se naši lidé v rámci zakázek dostanou na místa, která jsou pro obyčejné smrtelníky nepřístupná; výrobní podniky, sklady, čističky vod nebo zázemí nákupních center, letišť, tunelů metra nebo třeba stanice lanovky na Sněžku. Naší specializací jsou atypické výrobky, které chrání proti přírodním živlům.
Hledáme lidi, ne čísla či stroje.
Třeba nám zrovna Vy budete pomáhat dělat svět kolem bezpečnější.

Benefity

 • motivující mzdové ohodnocení
 • čtvrtletní odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy
 • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)
 • zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
 • moderní prostory a pracovní vybavení
 • vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti
  (denně na výběr z více jak 12 obědů)
 • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
 • zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
 • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
 • firemní akce a aktivity pro stmelení kolektivu
 • vzdělávací kurzy a školení
 • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice 
 • slevy u obchodních partnerů  
Přímo v centrále společnosti v Mnichově Hradišti máme administrativní centrum, kde se nachází většina oddělení. Sídlí zde vedení společnosti a vedení servisního a obchodního oddělení. Své kanceláře zde má finanční, konstrukční i personální oddělení a také marketing.
V Mnichově Hradišti jsou naše výrobní haly a budovy skladů. Pro klienty je zde showroom s ukázkou produktů a testovací centrum protipovodňových výrobků. Odtud také řídíme a realizujeme většinu nových zakázek prostřednictvím montážního oddělení.
Na našich pobočkách po České republice je pak zastoupení servisního a obchodního oddělení.

Servis

Rádi cestujete a navštěvujete zajímavá místa? Naše servisní oddělení neustále hledá nové kolegy na pobočky po celé republice. Díky svým mnohaletým zkušenostem je JaP-Jacina partnerem velké části výrobců vratové techniky na trhu. 
Uplatnění zde najdou projektoví manažeři i profesní odborníci. Mezi nejžádanější patří elektrikáři a zámečníci. Kromě instalací nových výrobků zajišťuje servisní oddělení pravidelné revize a kontroly. Nechybí ani výjezdy k běžným, záručním i havarijním opravám.

Konstrukce

Mnoho produktů si sami vymýšlíme a vyvíjíme. Hledáme kreativní odborníky, kteří rádi hledají řešení i tam, kde na první pohled žádná nejsou. A "nejde to", pro ně není odpověď. V tomto oddělení nehrozí stereotyp. Jako posily do konstrukčního oddělení hledáme specialisty, kteří ovládají 3D modelování, technické kreslení nebo dovedou propočítat vlastnosti použitých materiálů. Konstrukční oddělení se také stará o naše testovací centrum, kde simulujeme různé situace, které naše výrobky dokonale prověří před vstupem na trh. Pro zajímavost, jenom licence na používané programy nás za posledních 5 let stály přes 2 miliony Kč.

Obchod

Dobře vedený obchod je o neustálé komunikaci a přátelsky nastavených vztazích, které se musí pravidelně opečovávat. Ale to jako zkušený obchodník určitě víte.
Podle vašich zkušeností a preferencí se můžete starat buď o klienty z privátního, nebo průmyslového sektoru. Obchodníky s nadstandardním jazykovým vybavením rádi uvítáme v zahraničním obchodě. Naše produkty dodáváme do mnoha zemí světa.
Zajímá vás obchodování se špičkovými produkty vratové, protipovodňové a průmyslové techniky? Napište nám..

Výroba

Specializujeme se na přesnou kovovýrobu. Potkáte u nás programátory CNC strojů, obráběče, svářeče, zámečníky i lakýrníky.
K dispozici mají CNC zařízení (laser, vysekávací centrum, moderní ohýbačku, nůžky), soustruhy, frézy, vrtačky, lakovací boxy a nejčastěji kovoobráběcí stroje.
Kromě sériové výroby řešíme množství nestandardních zakázek. To je ideální příležitost pro pracovníky, kteří nemají rádi stereotyp.
Tak co, bude to sériová kovovýroba nebo se chcete zaměřit na netypické zakázky? Ozvěte se nám.

Nenašli jste vhodnou pozici?

Nevadí, pošlete svůj životopis nebo vyplňte formulář na tomto odkazu,
případně kontaktujte personální oddělení.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra