Měkký těsnící límec Eclipse

Realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Těsnící límec Eclipse spolu s exkluzivními skládacími polštáři proti průvanu Rite-Hite nabízí efektivní utěsnění přívěsu u vjezdů do nakládacích doků.

Popis produktu

Co na vašem nakládacím stání znamená denní světlo? Znamená to, že ve vašem těsnění s okolním prostředím jsou mezery a díry, kterými mohou do vašeho zařízení pronikat znečišťující látky a může unikat drahá energie. Těsnící límce Eclipse jsou vybaveny tak, aby jako jedna jednotka zcela zatemnily denní světlo a efektivně utěsnily tyto mezery.

Mimořádně odolné prvky

Těsnící límce Eclipse jsou zkonstruovány tak, aby odolávaly velkému provozu na nakládacích stáních. Boční plachty jsou vyrobeny z tkaniny Durathon™ odolné proti tření, takže odolávají extrémnímu opotřebení. Velmi pevné čelní nárazuvzdorné „pancíře“ chrání těžkou těsnicí čelní plachtu proti nárazu přívěsu. Boční rámy z pěny balené polyethylenovou fólií mohou být vystaveny mimostředným nárazům přívěsů, aniž by se poškodily.

Vynikající k použití při průjezdu

Provedení Eclipse umožňuje otevřít dveře přívěsů uvnitř budovy z důvodu bezpečnosti ne pro jiné účely, přičemž je možné zachovat co nejefektivnější utěsnění.

Parametry produktu

Těsnící límec Eclipse NH

Přednosti těsnícího límce Eclipse:

1.) Utěsňuje horní část přívěsu:

Velmi těžká čelní plachta - Zaručuje účinné těsnění podél celé šířky přívěsu, působením gravitace uzavírá mezery a udržuje neustálý kontakt během manévrování přívěsu. Samočinně se přizpůsobuje širokému rozsahu výšek přívěsů. Odvádí déšť bez potřeby dalšího zařízení.

2.) Utěsňuje rohy:

Integrované tkaninové těsnicí kapsy - Při couvání boční plachty a čelní těžká plachta pracují společně a tím zcela zatěsňují rohy. Těsnicí kapsy spojují boky s horní částí a tím uzavírají mezery, s nimiž si jiné těsnící límce neporadí.

3.) Utěsňuje boky:

Pokročilá těsnicí hrana závěsu - Boční plachty jsou vybaveny exkluzivní technologií dvojitého těsnění Rite-Hite, která zajišťuje co nejefektivnější utěsnění bočních stran přívěsu.

4.) Utěsňuje spodní rohy:

Plně skládací polštáře proti průvanu - Exkluzivní, extrémně odolné, plně skládací polštáře proti průvanu Rite-Hite poskytují bariéru proti pronikání nečistot z okolního prostředí oběma spodními rohy ve výšce nakládacího doku. V případě neutěsnění by tyto mezery představovaly více než 0,50 m2 plochy.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra