Úspěšně dokončená zkušební stavba mobilního protipovodňového hrazení v Benátkách nad Jizerou!

S velkou radostí Vám oznamujeme, že ve dnech 13. - 14.4. proběhla úspěšná zkušební stavba mobilního protipovodňového hrazení v Benátkách nad Jizerou, které jsme zúčastnili ve spolupráci se zástupci města, technickými službami a hasiči. Tato stavba představuje inovativní řešení ochrany města a okolních oblastí před povodněmi.

Během dvoudenního testování jsme společně postavili celkem 5 úseků mobilního protipovodňového hrazení, které je členité a v některých místech dosahuje výšky až 4 metry. Celková délka postaveného hrazení přesáhla 400 metrů, čímž jsme efektivně pokryli kritické oblasti a prověřili tak funkčnost a spolehlivost celé stavby. Přítomnost zástupců města, technických služeb, hasičů a naší společnosti nám umožnila zajistit důkladné a profesionální provedení této zkušební stavby.

Mobilní protipovodňové hrazení, které jsme použili, je moderní a efektivní způsob, jak chránit město před povodněmi. Jeho členitá konstrukce a možnost nastavení výšky umožňuje přizpůsobit se různým terénním podmínkám a dosáhnout optimálního účinku proti povodním.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a přispět k ochraně tohoto města. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této zkušební stavbě, a těšíme se na další spolupráci na podobných projektech v budoucnosti.

Sledujte náš web a sociální média, abyste zůstali informováni o našich aktuálních projektech a novinkách.

No items found.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra