Reference a realizace

Jsme všude kolem vás

Nezáleží na tom, jestli je všední den nebo víkend. Zda jste ve městě nebo někde v horách. Naše výrobky a unikátní řešení můžete potkat vlastně kdekoliv.
Až o víkendu vyrazíte lanovkou na Sněžku, půjdete s dětmi do ZOO nebo vystoupáte na rozhlednu Čížovka v Českém ráji. Pojedete kolem logistických center a výrobních hal. Zajedete s rodinným čtyřkolovým miláčkem do myčky.
Cestou zpátky zastavíte v supermarketu, v garážích v nákupním centru nebo restauraci. Projdete se kolem řeky ve vašem městě, nebo vezmete rodinu do muzea. Pojedete na návštěvu babičky pražským metrem.
O nedělní procházce budete pozorovat ploty a vjezdové brány rodinných domů. Nebo cestou na dovolenou budete na letišti obdivovat ohromné hangáry. A až budete na dovolené, opět se rozhlédněte.
Tady všude jsme byli. Tady naši pracovníci montovali naše výrobky a mysleli na bezpečí jejich budoucích uživatelů. Naše řešení najdete po celé České republice a ve více než 20 státech světa.
Kinderhotel Aschauerhof
Tannenmuehle
Loeffele
Krone
Obereggen
Ortnerhof
Ottonenhof
Leiners
Seitenalm
Testerhof

Naše realizace

Další ukázky

Další ukázky

Další ukázky

Další ukázky

Reference

Jako generální ředitel a zakladatel společnosti ESTHI jsem hrdý na to, že společnost JaP - Jacina je již 10 let spolehlivým a profesionálním partnerem, který nám umožňuje každý den rozšiřovat naše služby na francouzském trhu protipovodňové ochrany.
ESTHI
Loïc Perret
S dodáním bran a plotů na společně realizovaných zakázkách jsme naprosto spokojeni. Domluva i montáž proběhly rychle a v pořádku. Až budeme příště objednávat vrata do garáže, určitě se na vás znovu obrátíme.
HERNGROUP CZ, s.r.o.
Libor Nikodem - jednatel
Byl jsem vždy spokojen, jak s průběhem dodávky nových vrat, tak i s komunikací s obchodním manažerem při realizaci těchto zakázek. Vždy se nám snažili vyjít vstříc a najít nejvýhodnější řešení k naší maximální spokojenosti. Spolupráce s firmou JaP-Jacina, s.r.o. probíhala vždy na profesionální úrovni a jejich služby mohu doporučit.
Ferona, a.s. (pobočka Liberec)
Pavel Koutecký - vedoucí technického útvaru
Rád bych vyjádřil pochvalu montážní partě, která nám instalovala garážová vrata. Děkuji za profesionální přístup a velice příjemné vystupování.
Brno - soukromý investor
Sekční garážová vrata
Se společností JaP-Jacina spolupracujeme již řadu let, vždy nám vychází vstříc a přistupují ochotně k řešení našich individuálních potřeb. Vzájemná spolupráce je pro nás přínosná, protože dokáží zajistit rychlý servis na všech našich areálech po republice.
Spediční společnost
Protipožární vrata
Servis společnosti JaP-Jacina využíváme již 3 roky. Nejenom, že vždy zajistili opravy všech poškozených zařízení, ale přišli s řešením, aby k podobným situacím znovu nedocházelo. Oceňuji jejich proaktivní přístup, spolehlivost a profesionalitu.
Automotive společnost
Průmyslová vrata
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra