Protipožární spirálová vrata Spiral Roll

Naše realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Rolovací spirálová průmyslová vrata jsou určena k oddělení požárních úseků uvnitř hal a budov. Lamely vratového křídla se navíjejí do spirál na nosných konzolách, takže při stočení zůstává mezi lamelami volný prostor. Takto uložené lamely se vzájemně neodírají, a proto nedochází k poškození povrchové úpravy jako u běžných rolovacích vrat. Další výhodou spirálových vrat je, že je lze vyrobit dle předpisů pro požární odolnost a pro kouřotěsnost zároveň.

Popis produktu

Bezpečnostní prvky

Na spodní hraně vratového křídla je připevněna bezpečnostní kontaktní lišta. Pokud se během zavírání vrata dostanou do nechtěného kontaktu s překážkou, dojde k obrácení směru pohybu vratového křídla.
Spirálová vrata jsou vybavena elektropohonem s integrovanou pádovou brzdou. Součástí pohonu je záložní zdroj, kterým je zajištěno uzavření vrat v případě výpadku elektrického proudu. Velikost pohonu a pádové brzdy je vždy dimenzována podle hmotnosti nábalu dané zakázky. V případě poplachu se vrata samovolně uzavřou signálem z EPS.

Spirálové vedení

Vratové křídlo se pohybuje pomocí rolen ve vodicích kolejnicích a pomocí řetězového převodu se navíjí do spirály. Nábal je upevněn na nosných konzolách. Vratové křídlo dosahuje rychlosti 0,07m/s.

Vratové lamely

Vratové křídlo je tvořeno dvoustěnnými vodorovnými lamelami, které jsou spojeny pomocí šroubovaných pantů. Lamely jsou vyplněny geopolymerem a minerální vlnou. Standardně jsou vrata vyrobena z pozinkované oceli. Na přání zákazníka lze výrobek dokončit barevnou povrchovou úpravou dle vzorníku RAL.

Parametry produktu

Požární vrata jsou vyráběna podle konkrétních požadavků na funkčnost a rozměrové řešení.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra