Vrata pro průmyslovou automatizaci

Naše realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Dokumentace

-

Průmyslová vrata pro automatizovaná a robotizovaná pracoviště a materiálové dopravníky.

Popis produktu

Vrata pro průmyslovou automatizaci jsou typy vrat speciálně navržených pro průmyslové nebo logistické prostředí. Tato vrata jsou určena k integraci s průmyslovou automatizací a robotizací, a také k řízení pohybu materiálů nebo zboží na dopravníkových pásech. Mohou mít různé typy otevírání, jako jsou posuvné, výklopné, rolovací nebo sekční, a jsou většinou vybaveny senzory pro detekci materiálů nebo zboží. Tato vrata slouží k zajištění bezpečnosti, ochrany a optimalizaci průmyslových a logistických procesů, a jsou důležitou součástí moderních automatizovaných provozů.

Mohou mít různé vlastnosti, jako jsou rychlé otevírání a zavírání, zvýšenou odolnost vůči mechanickému opotřebení, odolnost vůči prachu, vlhkosti nebo chemikáliím, a mohou být integrovány do systémů řízení průmyslových procesů.

Vrata pro pásový dopravník a automotive

Vrata pro robotizovaná pracoviště jsou navrhována tak, aby umožňovala pohyb robotů nebo jejich periferií mezi různými částmi průmyslového zařízení, ať už se jedná o manipulaci s materiály, provádění montážních operací nebo jiné činnosti prováděné roboty v průmyslovém prostředí. Tato vrata mohou být vybavena speciálními zámky, čtečkami karet nebo jinými technologiemi, které umožňují správu a sledování přístupu k robotickým pracovištím.

Vrata pro dopravníkové pásy jsou důležitou součástí automatizace a optimalizace logistických a průmyslových procesů. Mohou být použita k oddělení různých zón nebo sekcí na dopravníkových pásech, zamezení neautorizovaného přístupu k materiálům nebo zboží, minimalizaci ztrát a poškození materiálů nebo zboží, a zlepšení celkového provozu a efektivity dopravníkových pásů.

Hlavní přednosti vrat pro průmyslovou automatizaci:

 • Rychlost – vrata se řadí do kategorie rychloběžných s rychlostí až 2,5m/s.
 • Nabouratelnost – vrata mohou odolat nárazu manipulační techniky aniž by došlo k jejich poškození.
 • Samoopravitelnost – pokud jsou vrata nabourána, dokáží se automaticky navinout a znovu zprovoznit bez nutnosti servisního zásahu.
 • Hladký povrch - umožňuje snadné čištění, navíc některé typy vrat mají zvýšenou odolnost proti rozdílnému tlaku vzduchu v jednotlivých prostorech.
 • Speciální těsnění - minimalizuje pronikání vzduchu, prachu, kouře, pachů, případně škůdců. Vrata jsou navíc vybavena pevnou spodní lištou, která přesně dosedá na dráhu dopravníků a pásů výrobních linek.
 • Světlopropustnost – vrata je možné dodat ve variantě se zvýšenou světlopropustností řešenou buď transparentními okny nebo i v celoprůsvitné variantě.
 • Bezpečnostní prvky – vrata mohou obsahovat bezpečností prvky, jako je nouzové otevírání, senzory nebo alarmy.
 • Odolnost proti korozivním látkám – vrata mohou být odolná vůči korozivním látkám používaným při čištění nebo dezinfekci prostor.
 • Design – vrata je možné potisknout vlastním motivem anebo je možné volit povrch který propouští až 30% světla.
 • Nestandardní rozměry - Vrata mohou být přizpůsobena specifickým potřebám provozu, jako jsou velikost, umístění, otevírání či zavírání, což umožňuje jejich optimální integraci.
 • Snadná údržba – vrata mají plastová vodítka, která není potřeba mazat olejem a tím je minimalizována potřeba servisu.
 • Energeticky úsporná – vrata fungují na principu gravitace, tím se ušetří náklady za uzavírání vrat.

Parametry produktu

Vrata pro průmyslovou automatizaci jsou vyráběna na zakázku, aby splňovala specifické požadavky daného prostředí. Je možné přizpůsobit design, materiály a konstrukci vrat konkrétním podmínkám, ve kterých budou instalována.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra