Mobilní protipovodňová deska Flexi

Realizace

Prohlédnout

Pomůžeme vám

Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího řešení.

NAPIŠTE NÁM

Dokumentace

-

Brání proniknutí vody do domů či jiných objektů. Snadná instalace do oken, dveří, vrat a dalších stavebních otvorů.

Popis produktu

Protipovodňový systém byl úspěšně testován na mechanickou odolnost a nepropustnost při povodních a rychlé vodě. Technické řešení desky zajišťuje maximální možnou těsnost v závislosti na kvalitě otvoru, do kterého je deska osazována.

SNADNÁ MANIPULACE

Ruční manipulaci usnadňuje nízká hmotnost.

Protipovodňová deska nepotřebuje před instalací do stavebního otvoru jakoukoli úpravu a instaluje se pouhým rozepřením v něm.

Variabilita desky umožňuje využití pro různé rozměry stavebních otvorů.

KONSTRUKCE

Mobilní protipovodňová deska se skládá z levého a pravého sloupku z taženého hliníkového profilu. Sloupky jsou umístěny na protilehlých stranách kompozitní pružné desky. Spojení s deskou zajišťuje speciální pryžové těsnění umístěné v kruhové drážce profilu. Deska, která je vždy větší než zatěsňovaný otvor, vytváří konvexní plochu na návodní straně a tím je docíleno, že tlak vody desku rozevírá a zlepšuje její funkci zatěsnění. Spodní strana desky je zatěsněna speciálním těsněním s dlouhým praporkem pro zajištění minimálního průsaku. Boční zatěsnění je tvořeno dvěma obdélníkovými těsněními vloženými do bočních drážek hliníkového profilu. Mezi levým a pravým sloupkem protipovodňové desky jsou umístěny rozpěrné prvky z tažených hliníkových profilů, které propojují levý a pravý sloupek protipovodňové desky a tím vytváří kompaktní konstrukci desky. Rozpěrné prvky umožňují obsluze vkládat a vyjímat protipovodňovou desku jednoduchým způsobem. Díky pružnosti kompozitní desky se šířka protipovodňové desky přizpůsobí různým rozměrům stavebních otvorů.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků statního rozpočtu prostřednictvím České republiky - Ministerstva vnitra  České republiky.

Parametry produktu

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

ROZMĚRY

Standardní rozměr:

‣ šířka 500, 600, 700, 800 ,900 mm

‣ ochrana proti vodnímu sloupci až 600 mm

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra