Vratové systémy pro průmyslové objekty

Pro průmyslové objekty dodáváme klasická průmyslová vrata, protipožární vrata i speciální či atypicky řešená vrata. Typ vrat a způsob otevírání můžete zvolit přesně na míru vašemu objektu. Objekt můžete dále zabezpečit před vniknutím pomocí bran, plotů a závor.

Protipožární vrata jsou vysoce účinná a velmi žádaná zařízení, jejichž hlavním úkolem je oddělení požadovaných úseků. V případě požáru se tak zabrání rozšíření ohně. Proto jsou protipožární vrata nedílnou součástí všech moderních budov. Většinou jsou instalované do průmyslových hal, obchodních domů ale i do bytových domů. Protipožární vrata lze ovládat ručně, nebo pomocí elektrického pohonu. Vrata lze napojit na systém EPS a při požáru se vrata mohou automaticky zavírat.

Speciální vrata mají navíc některé doplňující funkce. Jde o zvýšenou ochranu před chladem, mrazem, hlukem či tlakovou vlnou. Dále nabízíme vrata nabouratelná, samoopravitelná a nadstandardních rozměrů jako například vrata hangárová. Atypické vratové systémy vyžadují detailní projektovou dokumentaci včetně statických výpočtů. Ta se vypracovává vždy na konkrétní případ.

Máte jasno a zajímá vás cena?
Chcete poradit s výběrem?

Napište nám a my se vám ozveme zpět.
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a produktech JaP-Jacina?
Customer Care Team
Hi there
How can i help you today?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kariéra